Traži se vozač kamiona za međunarodni prevoz. Prijava traje još jedan dan! Plata 1600 evra!

Opis posla

Utovar i istovar pošiljaka pripremljenih za prijevoz. Od kandidata se zhteva da: odgovoran je za upravljanje zaduženim vozilom i prijavu neispravnosti vozila odgovoran je za odlazak na periodične i kontrolne preglede vozila; odgovoran je za točno vođenje evidencije radnog vremena, putnog radnog lista i tahografa; prijevoz pripremljenih pošiljaka u skladu s procedurama; svakodnevno utvrđuje ispravnost u skladu sa pozitivnim propisima zakonodavca vezanim za vozila kategorije kojom upravlja; upravlja zaduženim vozilom u skladu sa Zakonom o cestovnom prometu u RH. Vozači kamiona prevoze raznovrsnu robu na unaprijed određene destinacije. Uvjeti u vožnji su različiti: gust i usporen promet, vremenske nepogode, klizava i opasna cesta, loše održavana cesta, itd. Vozači su prisiljeni prilagođavati vožnju promjenjivim uvjetima, stoga samostalno odlučuju o brzini vožnje, pretjecanju, odabiru najpovoljnije ceste za put, ako se radi o dužim relacijama. O svemu tome ovisi njihova sigurnost i sigurnost ostalih sudionika u prometu. Prije početka vožnje, vozači kamiona dobivaju nalog za prijevoz tereta, provjeravaju je li teret ispravno i sigurno smješten i vode računa o njegovom iskrcaju. Na graničnim prijelazima sređuju dokumentaciju u vezi s teretom koji prevoze. Vozač preuzima odgovornost za vozilo, stoga ga prije preuzimanja obvezno preventivno pregledava. Plata 6.000 – 12.000 kn.

Rok za prijavu: -.!

Javi se za posao!

Nastavite sa čitanjem oglasa…

Podeli sa prijateljima
Foto: pixabay.com

VAŽNO!

Sajt Posao.site ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Na sajtu Posao.site se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. Fotografije prikazane u oglasima su ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje stvari. Posao.site nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. Posao.site se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta Posao.site nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode.  Korišćenjem sajta Posao.site se slažete sa gore navedenim činjenicama.