EMIRATI: Posao u salonu lepote u Kuvajtu i Kataru! Plata do 2000 dolara!

Opis posla:

Potrebne devojke sa iskustvom za rad u Kuvajtu i Kataru na pozicijama:

 Semi-permanent makeup technician

– Eyelash extensions technician

Potrebno je iskustvo od najmanje dve do tri godine.

Uslovi:

– basic salary najmanje 1.000 USD (u zavisnosti od iskustva) + bonusi na mesečnom nivou koji se kreću od 500 do 2.000 USD

 radno vreme je devet sati, sa pauzom od sat vremena

– plaćeni troškovi smeštaja i mesečnih računa

– poslodavac snosi troškove izrade medical testa i sve propratne dokumentacije koja će vam biti neophodna u procesu zapošljavanja

– plaćena avionska karta

– ugovor se potpisuje na dve godine

Rok za prijavu:

Javi se za posao!

Nastavi sa čitanjem oglasa…

Podeli sa prijateljima

Оставите одговор

Foto: pixabay.com

VAŽNO!

Sajt Posao.site ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Na sajtu Posao.site se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. Fotografije prikazane u oglasima su ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje stvari. Posao.site nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. Posao.site se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta Posao.site nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode.  Korišćenjem sajta Posao.site se slažete sa gore navedenim činjenicama.